Hizmetlerimiz

Minimum Maliyet ile Maksimum Verim

Özel çözümlerimiz, planlamalarımız, stratejilerimiz ile her açıdan üst düzey web sitesi tasarımı sahibi yapmak ve sonrasında ilgili web sitesinin Google’da 1 numara olmasını sağlamak için buradayız.

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Danışmanlığı & Hesap Yönetimi

En çok kullanılan Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google, Pinterest, Foursquare gibi platformların yönetimini gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya danışmanlığı ve takibi yapıyoruz. Sosyal medyada marka sayfalarınızı oluşturuyor ve yönetiyoruz. Marka iletişim ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya stratejinizi çiziyor, gönderilerinizi tasarlıyor ve içeriklerini hazırlıyoruz. Hesaplarınızın aylık olarak sosyal medya raporlamasını yapıyor, optimizasyon önerilerimizi sunuyoruz. Kurum içinden yönettiğiniz sosyal medya hesaplarınız için gönderi tasarım ve içerik desteği de sunuyor, sosyal medyada da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Web Tasarım & Web Yazılım

İnternet kullanıcıları için görsellik ve kullanışlı site formu önemlidir. Web sitenize olan yönelimi belirleyen unsurlar vardır. Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapılır. Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizin ana noktası; kurumsal kimliğinizle uyumlu, ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak, sadece tasarımıyla değil, arkasındaki yazılımıyla da fark yaratan markanıza özel çözümler sunmak.

Kurumlarınız yada sizler için özel olarak tasarlıyor ve kodluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz projeleri tüm platformlara (mobil, tablet, PC vb.) uygun olacak şekilde responsive olarak hayata geçiriyoruz.

Siteniz yayına girdikten sonra sizi yalnız bırakmıyor, desteğimizi 7/24 sürdürüyoruz. 

Özgün İçerik

Bir web sitesinin olmazsa olmazı kendine has olan özellikleri ve içerikleridir. İçeriklerin daha önce bir yerde kullanılmaması en önemli ayrıntıların başında gelir.

%100 SEO

Yapılacak olan tasarım çalışması Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizi %100 arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. Ekibimizde web tasarım ve SEO uzmanları olduğundan verdiğimiz hizmette özellikle dikkat ettiğimiz olmazsa olmazımız, %100 Google uyumlu web sitesi tasarımı yapmaktır.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Size özel çözümler üretiyoruz. Sitenizi kurup teslim edelim. Minimum maliyet ile maksimum verimin nasıl alınacağını belirleyerek butik hizmetler sunan firmamız; web tasarım, seo, adsense, adwords, sosyal medya, grafik tasarım hizmetleri vermektedir. Her projenin üzerine itina ile eğilen, özel çözümler sunan, müşterilerinin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu detaylı sunumlar, analizler ve yol haritası ile ortaya koyan ekibimiz, tüm projelerde yüksek verim sağlayarak, üst seviye başarı yakalamayı hedeflemektedir.

BayrakNET olarak hazırladığımız tüm web sitelerin arkasındayız. Sizin için hazırladığımız tüm siteleri yayına aldıktan sonra özel admin paneli ile teslim ediyoruz. Dilerseniz site yayına alındıktan sonra sizinle dijital varlığınızı yönetmeye devam ediyoruz.

Web site güncellemelerinizi, web site bakım çalışmalarını, web site yedeklemesini ve güvenlik hizmetlerini size sunmaya devam ediyor, sizi yalnız bırakmıyoruz.

Web sitelerinizi ya da e-ticaret sitenizi biz yapmamış olsak bile, dijital varlığınızı devralıyor ve sizlere en iyi destek ve bakım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Hits: 12