Hoş Geldiniz

Htaccess Nedir?

SQL Injection Nedir?

XML Dosyalarını İşleme

Extensible Markup Language XML

Web Danışmanlığı Destek ve Bakım

BayrakNET olarak hazırladığımız tüm web sitelerin arkasındayız. Sizin için hazırladığımız tüm siteleri yayına aldıktan sonra özel admin paneli ile teslim ediyoruz. Dilerseniz site yayına alındıktan sonra sizinle dijital varlığınızı yönetmeye devam ediyoruz.

Web site güncellemelerinizi, web site bakım çalışmalarını, web site yedeklemesini ve güvenlik hizmetlerini size sunmaya devam ediyor, sizi yalnız bırakmıyoruz.

Web sitelerinizi ya da e-ticaret sitenizi biz yapmamış olsak bile, dijital varlığınızı devralıyor ve sizlere en iyi destek ve bakım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı & Hesap Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı ve takibi yapıyoruz. Sosyal medyada marka sayfalarınızı oluşturuyor ve yönetiyoruz. Marka iletişim ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya stratejinizi çiziyor, gönderilerinizi tasarlıyor ve içeriklerini hazırlıyoruz. Hesaplarınızın aylık olarak sosyal medya raporlamasını yapıyor, optimizasyon önerilerimizi sunuyoruz. Kurum içinden yönettiğiniz sosyal medya hesaplarınız için gönderi tasarım ve içerik desteği de sunuyor, sosyal medyada da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Basit paket
350 – 550 tl

Standart paket
750 – 950 tl

Gelişmiş paket
3500 – 5500 tl

Minimum Maliyete Maksimum Verim

Özel çözümlerimiz, planlamalarımız, stratejilerimiz ile her açıdan üst düzey web sitesi tasarımı sahibi yapmak ve sonrasında ilgili web sitesinin Google’da 1 numara olmasını sağlamak için buradayız.

%100 SEO

Ekibimizde web tasarım ve SEO uzmanları olduğundan verdiğimiz hizmette özellikle dikkat ettiğimiz olmazsa olmazımız, %100 Google uyumlu web sitesi tasarımı yapmaktır.

Özgün İçerik

Bir web sitesinin olmazsa olmazı kendine has olan özellikleri ve içerikleridir. İçeriklerin daha önce bir yerde kullanılmaması en önemli ayrıntıların başında gelir.

Web Tasarım & Web Yazılım

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizin ana noktası; kurumsal kimliğinizle uyumlu, ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak, sadece tasarımıyla değil, arkasındaki yazılımıyla da fark yaratan markanıza özel çözümler sunmak.

Kurumlarınız yada sizler için özel olarak tasarlıyor ve kodluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz projeleri tüm platformlara (mobil, tablet, PC vb.) uygun olacak şekilde responsive olarak hayata geçiriyoruz.

Siteniz yayına girdikten sonra sizi yalnız bırakmıyor, desteğimizi 7/24 sürdürüyoruz. 

Hits: 0